ninja-idea

ایده های جشن تولد لاک پشت نینجا

یه سری ایده برای اینکه کودک شما چه دوناتلو، رافائل، لئوناردو و یا مایکل آنجلو هست داریم که احساس کند دنیا را از شر ویلیانز شیطان نجات داده است.

لئوناردو نقاب آبی، دوناتلو نقاب بنفش، رافائل نقاب قرمز و مایکل آنجلو نقاب نارنجی می زنند. میتوانید از این ترکیب رنگها برای تزئین مراسمتان استفاده کنید.

برای دعوت مهمانهایتان می توانید از کارت دعوت طراحی شده با تم لاک پشت نینجا استفاده کنید. روی آن عباراتی نظیر “شما به یک مهمانی بی نظیر دعوت شده اید.” یا “قهرمانان به یک مهمانی نینجایی دعوت شده اند. پس دیر نکنید”

از محصولات فوق العاده ای که برای تزئین میز، تزئین راهرو و بادکنکهای نینجا برای تزئین جشن شما طراحی شده است استفاده کنید. سعی کنید تمام وسایلتان مانند بشقاب و لیوان را هم با تم لاک پشت نینجا تهیه کنید.

ninja-popcorn-500x500

از رومیزی سبز استفاده کنید و روی آنرا با زیربشقابیهای طراحی شده لاک پشت نینجا تزئین کنید.

یک بنر بزرگ با طرح لاک پشت نینجا به دیوار بزنید.

از نور کم برای اینکه احساس زیر زمین تاریک را القا کند استفاده کنید.

فانوس کاغذی یا بادکنکهای فویلی لاک پشت نینجا از سقف آویزان کنید.

خودتان با استفاده پارچه نمدی، نقاب نمدی شخصیتهای نینجا را به رنگهای قرمز، بنفش، نارنجی و آبی تهیه کنید، کودکانتان با زدن این نقابها احساس نینجای قهرمان پیدا می کنند. از مهمانهایتان بخواهید که هم با نقابشان عکس دسته جمعی بیاندازید.

maskبر روی بادکنکهای سبز با کاغذهای قرمز، بنفش، نارنجی و آبی نقاب لاک پشت نینجا درست کنید و از سقف آویزان کنید. حتی بر روی نقابها می توانید با کاغذهای سفید و مشکی چشم نینجاها را هم طراحی کنید.

27088-500x500

برای تزئین مراسم کودک دلبندتان گلهای کاغذی درست کنید که با نقاب لاک پشت نینجا طراحی شده اند.

flower-rosette2

داخل کاسه های اکریلیک طرح لاک پشت نینجا اسمارتیزهای آبی، بنفش، نارنجی و قرمز بریزید.

حتما کیک طراحی شده لاک پشت نینجا بگیرید.

TMNT-Ninja-turtle-birthday-cake

یه کار هیجان انگیز و خوشمزه این است که برای تزئین میز از سبزیجات کمک بگیرید و صورتک های دوناتلو، رافائل، لئوناردو و مایکل آنجلو را بوسیله خوراکیهای خوشمزه و البته سالم طراحی کنید. از کرفس، هویج، گوجه فرنگی مینیاتوری، انگور یاقوتی و عسگری، کلم بروکلی، زیتون، ساقه کاهو، فلفل دلمه سبز و نارنجی و قرمز استفاده کنید

860488a4d5a9716251ee6afdd2af3592

نینجاهای کوچک را به وسیله وسایل تزئینی لاک پشت نینجا که بتواند خاطره باحالی برای آنها داشته باشد مانند کلاه، فوت فوتک، نقاب و پیکسل بدرقه منزلشان کنید.

ninja-badge-01-500x500

حتما در طول مراسمتان کودکانتان را با بازی و سرگرمی که از قبل طراحی کرده اید سرگرم کنید. چون جشن شما تم لاک پشت نینجا دارد می توانید بازیهایی مناسب با تم تولدتان انتخاب کنید که هیجان و حس قهرمانی و رقابت و قوی بودن را به آنها القا کند مانند شمشیر بازی، دارت و …