kitty-Table

ایده جشن تولد با تم هلوکیتی

یکی از تم های زیبای دخترانه و شاد تم هلوکیتی می باشد که می توانید با استفاده از لوازم جشن هلوکیتی،به میز و مراسمتان جلوه زیبایی دهد.

اگر دختر شما کوچک است و جشن تولد زیر ۳ سالگی اوست حتما صندلی با پایه های بلند تزئین شده با تور سفید و صورتی و بادکنک و پاپیون کیتی در نظر بگیرید که هنگام عکاسی ظاهر زیبایی داشته باشد.

صندلی مهمانان را با تورهای صورتی تزئین کنید.

برای میز از رومیزی صورتی و سفید استفاده کنید دور میز را تورهای زیبا تزئین کنید، به تورها پاپیون صورتی متصل کنید.

دو طرف میز را با بادکنکهای فویلی که با گاز هلیومی پر شده اند تزئین کنید.

در یک طرف مراسم ۵،۶ بادکنک سفید و صورتی را با گاز هلیوم پر کرده و ربانهای سفید و صورتی به آن آویزان کنید و ربانها را به جایی متصل کنید تا بادکنکها رو به بالا بایستند.

می توانید سقف را با بادکنکهای سفید و صورتی و سرخابی پر کنید. با استفاده از چسبهای مخصوص بادکنک آنها را به سقف بچسبانید. لابه لای بادکنکها گلهای پام پام سفید و صورتی آویزان کنید.

kitty-pompomبرای تزئین میز حتما از وسایل تم تولد هلوکیتی استفاده کنید، مانند بشقاب، کاسه، دیس، لیوان، مینی جام و …

هنگام ورود مهمانان به آنها کلاه، تاج یا پاپیون هلوکیتی و پیکسل با تم هلوکیتی هدیه دهید و از آنها بخواهید که پیکسلها را به سینه خود وصل کنند و از پسران بخواهید کلاه را به سر بگذارند و دخترها پاپیون ها را به موهای خود بزنند و همه با آن وسائل عکس یادگاری بگیرید.

kitty-badge-500x500چندین استند هلوکیتی در سایز کوچک برای تزئین روی میز بگذارید و یک استند بزرگ یک طرف میز بگذارید، حتما سوژه عکاسی جالبی می شود.

kitty-mokeup-500x500بر روی کاپ کیکها، فینگر فود ها و سایر خوراکیها پرچم فینگر فود و پرچم نوش جان بگذارید. استفاده از وسائل تم تولد هلوکیتی به میز و غذاهای شما جلوه بیشتری می دهد و باسلیقگی شما را نشان می دهد.

بر روی میز می توانید درون کاسه های اکریلیکی پر از اسمارتیزهای سفید و صورتی و سرخابی کنید، سعی کنید جنس کاسه ها طوری باشند که محتویات داخل آنها به راحتی پیدا باشد.

می توانید در ظرفهای مخصوص پاپ کورن تم هلوکیتی پاپ کورن، چوب شور، پاستیل های رنگی و … بریزید.

kitty-popcorn-500x500کیک هلوکیتی فراموش نشود، کیک زیبایی تهیه کنید و شمع مناسب با تم هلوکیتی انتخاب کنید.

FernandaAbarcaHelloKitty1از دامن توتو و تی شرت سفید که طرح هلوکیتی دارد استفاده کنید.

kitty-dress
پیشنهاد می کنم شما و دخترتان لباس یکسان با تم هلوکیتی بپوشید، یا حتما لباس سفید و صورتی بپوشید.

ماسکهای هلوکیتی آماده کنید، می توانید در طی مهمانی از بچه ها بخواهید که آنها را رنگ آمیزی کنند.

میتوانید ماسکهای هلوکیتی رنگی را چاپ کنید و به چوبهایی متصل کنید و از آنها بخواهید که با آنها داستان بسازند و بازی کنند.

از بازیهایی که در صفحه بازیهای کودکانه سایت درج شده است حتما برای سرگرم کردن مهمانانتان بهره ببرید.