cars-lightning-mcqueen-mater

ایده جشن تولد با تم مک کوئین

اگر پسر شما علاقه به مسابقات ریس و کورس و ماشین بازی دارد تم تولد مک کوئین ایده بسیار هیجان انگیزی برای جشن تولد او می باشد. در اینجا ما پیشنهادات خلاقانه ای داریم که می تواند به برگزاری جشن شما بسیار کمک کند.

برای مهمانی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

به اضافه وسایل جشن تولد مانند بشقاب، کاسه، لیوان، جام، دیس، تزئینات ممکن است شما بخواهید وسایل دیگری نیز تهیه کنید مانند تایر، رینگ، لگو ماشین ها، دستکش رانندگی، کلاه مسابقه ریس، پرچم مسابقه ریس، ماشین مک کوئین

تزئینات و ایده های غذا

دو تا پرچم مسابقه شطرنجی بهم متصل کنید و به پشت در ورودی متصل کنید. میتوانید از بادکنک مک کوئین که با دو پرچم طراحی شده است استفاده کنید.

فضایی را برای شخصیتهای داستان ماشین ها اختصاص دهید. اسباب بازی های این شخصیت ها (مک کوئین، متر) را کنار هم بچینید.

اگر برایتان مقدور است و البته اگر در منزل آپارتمانی زندگی نمی کنید، با گچ مسیری را به سمت منزلتان بکشید که مهمانان را به سمت منزل شما هدایت کند. با این حرکت پیست ماشین رانی را برای مهمانانتان تداعی می کنید.

یک کار هیجانی دیگر اینکه هنگامیکه مهمانانتان وارد می شوند به آنها پیکسل با طرح مک کوئین و متر بدهید تا به لباسشان بزنند و حتما به چهره آنها نگاه کنید که چقدر با این حرکت ذوق زده می شوند.

ماشین بزرگی با جعبه کارتونهای وسائل منزلتان بسازید، دو تا پنجره برای آن ببرید. آن را مثل ماشین مسابقه ای با قرمز رنگ کنید. ۴ تا دایره مقوایی ببرید و آنرا با اسپری سیاه رنگ کنید و با چسب به دو طرف کارتون به عنوان چرخ متصل کنید. در کنار این ماشین که خودتان ساخته اید می توانید با مهمانانتان عکس یادگاری بیاندازید.

در یک طرف،کنار میز پذیرایی استند مک کوئین و در طرف دیگر،کنار میز بادکنک فویلی بزرگ مک کوئین بگذارید. عکس کنار آنها یادگاری خاطره انگیزی است. میتوانید استندهای کوچکتر مک کوئین را روی بگذارید.

از ریسه های ماشین ها (مک کوئین و متر و …) برای تزئین جشنتان استفاده کنید.

از بادکنکهای قرمز و مشکی برای تزئین جشن کمک بگیرید. بادکنک عدد تولد کودکتان را به دیوار پشت میز متصل کنید.

می توانید در گوشه ای با استفاده از بادکنکهای مشکی، زرد، قرمز و سبز چراغ راهنمایی رانندگی درست کنید.

ballonsmcqueenبرای تزئین کوکی و فینگرفود ها حتما از تاپر فینگر فود استفاده کنید. جلوه بی نظیری به میز پذیرایی شما می دهد.

mcqueen-cookiesدر یک ظرف زیبا شکلاتهای دورپیچ شده با تم تولد مک کوئین بگذارید.

نوشیدنیها(آب معدنی، نوشابه کوچک، نوشابه خانواده) را با چسباندن برچسب دور آن تزئین کنید.

به مهمانانتان کلاه مک کوئین یا فوت فوتک هدیه دهید. از آنها بخواهید که هنگام عکس انداختن همه کلاهشان را بر سرشان بگذارند.

از کیک تولد تزئین شده با تم مک کوئین استفاده کنید.

cakemcqueen

برای بریدن کیک از قبل یک کارد تزئین شده با تم مک کوئین در نظر بگیرید.

mcqueen-cakes