فرشته ها برای حریم شخصی کاربران احترام قائل است، برای خرید، ثبت نظر، پردازش و ارسال سفارش اطلاعاتی اعم از آدرس،شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را ارائه دهد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های فرشته ها قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تلفن لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فرشته ها تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فرشته ها ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فرشته ها را در پروفایل خود لغو کنند. 

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فرشته ها هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های فرشته ها را ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.


لازم به ذکر است که استفاده از تمامی محتوای این وب سایت با ذکر نام منبع و در صورت لزوم نام نویسنده بلامانع می باشد. همچنین استفاده از این منابع با اهداف تجاری و بدون رضایت و آگاهی شرکت فرشته ها تخلف بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

فرشته ها برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.