شرایط و قوانین

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی فرشته ها، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین فرشته ها است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

شما در فرشته ها امکان سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز را دارید.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فرشته ها به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور به  ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. 

سفارشها حداکثر تا 2-3 روز کاری در تهران ارسال می شود و در شهرستانها تا 3-4 روز کاری تحویل پست می شوند.


کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند . 
هزینه ارسال

هزینه ارسال برای روش های مختلف بصورت مکانیزه و بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.


حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.