درباره ما

فروشگاه اینترنتی فرشته ها


 گسترش اینترنت تغییرات زیادی را در زندگی ما به وجود آورده است، در زندگی مدرن امروز باید با دانش، آگاهی و بررسی بیشتری قدم برداشت. در این راستا فروشگاه اینترنتی فرشته ها با مشتریان همراه می شود تا آنها را در انتخاب یاری کند.

فروشگاه اینترنتی فرشته ها با داشتن متنوع ترین و شادترین تم های مناسبتی از جمله تولد دختران و پسران دلبند شما، جشن های مختلف (تولد، دندونی، قدم، عبادت و ...) در خدمت مشتریان می باشد.

وسایل موردنیاز جهت برگزاری مراسم تولد و جشنهای شما عزیزان به راحتی از این سایت قابل دسترسی می باشد که شامل ظروف پذیرایی کاملا بهداشتی با بهترین کیفیت ، وسائل مورد نیاز تزئینی مراسم شامل بنر، ریسه های تزئینی، بادکنک، برف شادی و وسایل تفریحی مناسب کودک می باشد. 

از آنجاییکه سلامت کودکان در اولویت اهداف گروه فرشته ها قرار دارد، در پروسه چاپ ظروف، از مرکب های گیاهی و مرغوب ترین نوع کاغذ استفاده گردیده است.


تیم فرشته ها کار خود را با هدف جلب رضایت شما عزیزان شروع کرده و در این راستا از طراحان حرفه ای برای طراحی تم های خود استفاده می کند تا شما را  در انتخاب و برگزاری مراسمی شیک، شاد و زیبا یاری دهد. 


خوشحال می شویم که با نظراتتان ما را یاری دهید.